מדריך לסלונים מבד

סלונים מבד

יש הרבה בעלי בתים או דירות שאצלם העיקרון של ריהוט העשוי מעור הוא בגדר של תפיסת עולם, ואנשים אלה אינם רוכשים סלונים מעור כי אם סלונים מבד. יש היום מגוון בדים שיפארו כל מערכת ישיבה, ויגרמו לנוחות בקרב בעלי הבתים והאורחים. הבד הטבעי היום הוא זה שנראה הרבה בכל מערכות הישיבה. העור כבר חלף מהאופנה, וחוץ מזה שהוא אינו מתאים לאקלים החם של ישראל. העור גורם להזעה, ואין לו מראה חם ונעים וכן הנוחות של הישיבה כמו סלונים מבד. נכון שרבים רכשו בזמנו סלונים מעור, במיוחד אלה שהיו להם ילדים קטנים, ואינם מעוניינים בכתמים, אך היום יש סלונים מבד שדוחים כתמים.

סוגי הבדים מהם עשויים הסלונים

הבד הטבעי הוא הבד הכי יקר, היות והוא בד נושם ואוורירי זהו בד העשוי מכותנה או פשתן ולפעמים בשילוב של שניהם. הבד הטבעי הוא הבד הכי נעים למגע, ויש לו מראה טבעי וחמים. בגלריית ריהוט סלוני יש סלונים מבד העשויים גם מבדים סינטטיים, כמו פוליאסטר, היתרון בבדים הללו שהם אינם רגישים לכתמים, ובאמצעות מגבון לח, ניתן למחוק כל כתם. בגלל שאין סיבים בבדים הללו, קל מאוד לנקות אותם, מה שגורם לתחזוקה פשוטה יותר של סלונים מבד מהסוג הזה. הגיע הזמן שתפסיקו לפחד מכתמים, ואם תבקרו בבתים שונים של חברים או משפחה, תתחילו לראות יותר סלונים מבד שהם נעימים למראה ונוחים לישיבה.

המחירים של סלונים מבד

מחיריהם של מערכות ישיבה העשויים מבד, משתנים בהתאם לאיכות החומרים, או למותגים שנקנים בחנויות רהיטים יוקרתיות וידועות. היום הבד חזר לאופנת עיצוב הפנים, היות ומערכות ישיבה אלה, מתאימות יותר לארץ. מזג האוויר החם, נמשך כשמונה עד תשעה חודשים, והמגע הנעים של הד שסופג זיעה הינו עדיף על הרבה אנשים. גם מבחינת המחיר, סלונים העשויים מעור יכולים להגיע למחירים מטורפים עד למעלה מעשרת אלפים שקלים, וזו גם אחת הסיבות שבים כבר לא רוכשים מערכות ישיבה העשויות מעור, אלא, מעדיפים את המראה והמגע של הבד. גם מבחינת הצבעים, יש הרבה יותר אפשרויות של צבעים וסוגים שונים של בדים במערכות הישיבה השונות.