רהיטים

 

בחירת רהיטים המתאימים לצרכים שלנו


קניית ובחירת רהיטים, כמו קנייה ובחירה של מוצרים אחרים עשויה התבצע במספר רב של דרכים. המגוון העצום שקיים בשוק ומדיניות השיווק של חברות וחנויות רבות, עשויות לנתב את הקנייה שלנו לכיוונים רבים שלא בהכרח מבטאים את הצרכים שלנו מהקנייה. לצורך ביצוע קנייה נכונה של רהיטים יש לבחון ראשית מהם הצרכים שלנו מאותם רהיטים ורק אז להתקדם שלב ולהגיע אל תהליך הקנייה. ללא ביצוע נכון של בחינת הצרכים שלנו והגדרתם לפני שאנו באים לבצע את הקנייה, אנו עשויים להיגרר לביצוע קנייה שאינה מתאימה לנו, רק בגלל גחמה רגעית לטובת מוצר אלגנטי ומושך.

חנויות רהיטים שונות מציעות מגוון רחב של רהיטים אטרקטיביים אשר מושכים את העין. המוצרים לעיתים רק נראים איכותיים ולעיתים הם אכן איכותיים, אך אינם עונים לדרישות שלנו ואינם מתאימים לבית שלנו וקנייתים תתברר כבזבוז כסף. הגדרת הצרכים שלנו לפני ביצוע קניית רהיטים תגרום לנו להיות ממוקדים יותר בעת ביצוע תהליך הקנייה.

מרכיב זה יעזור לנו למקד את החיפושים ולתור אחר רהיטים שאכן ממלאים את אותם צרכים שלנו מהם. לדוגמא, כאשר נקבע כי שולחן האוכל שלנו חייב להיות גדול מספיק כדי שלפחות שמונה אנשים יוכלו לשבת לידו, בנוסף צריך שולחן האוכל להיות קטן יחסית כדי להיכנס לחדר האוכל וחייב להיות בצבע שחור כדי להתאים כדי להתאים לשאר הקירות, כך נמקד את מאמצי החיפוש לשנו לחנויות רהיטים המסוגלות להציע לנו שולחן אוכל במידות כאלה. הליך החיפוש והקנייה של רהיטים צריך להיות ממוקד מטרה ותלוי אותם צרכים שהגדנו לעצמנו טרם הקנייה. רק כך נוכל לקנות רהיטים נכונים עבורנו ולחסוך כסף, זמן ומאמצים רבים.