הקשר בין עיצוב פנים ודלתות 

 
דלתות כניסה מעץ צריכות להיות עשויות מחומרים איכותיים ביותר, ללא התפשרות על עץ מדגם פשוט. רוב רובם של העצים חשופים לפגיעות מזג אוויר, ובייחוד פגיעות של משקעים רטובים כמו גשם וברד העשויים לגרום להתנפחות הדלת ויציאתה מכיוון. בנוסף, מגע של עץ ומים יוצר תערובת כימית לא רצויה המושכת אליה טרמיטים ותולעי עץ. רק העצים האיכותיים באמת לא חושפים אתכם למפגעי מזג אוויר ומאפשרים לכם ליהנות מדלת כניסה בטוחה וחסונה כל השנה. כיצד נדע שהדלת שרכשנו באמת עשויה מהעץ האיכותי ביותר?
 
סוגי עצים איכותיים
 
ניתן לדעת מראש אלו עצים נועדו להגנת חוץ ואינם פגיעים מהשפעות הסביבה. עצים אלו הם עצי הטיק הדרום אמריקאי, והסקויה. שני עצים אלו נחשבים למובחרים שבעצים. בדרך כלל, משווקי מוצרי עץ מסוגים אלו מעניקים תעודת אחריות נגד ריקבון בת 7-10 שנים. הבעיה היחידה שנוצרת בקנייתם היא המחיר היקר, ולכן נספק לכם פתרונות נוספים וזולים יותר שעדיין יוכלו להגן לכם על הבית במאת האחוזים ללא חשש להתבלות הדלת.
 
גם דלתות כניסה מעץ העשויות מחומרים זולים יותר מעץ הטיק או הסקויה עשויים להגן על ביתכם ללא חשש, אם בוצעו בהם תהליכים כימיים להקשחתם. בסופם של תהליכים אלו העצים מקבלים שכבת ציפוי מאד חזקה אשר חסינה מפני רטיבות או התנפחות מפגעי מזג האוויר. ההמלצה שלנו היא לקנות דלתות כניסה מעץ אשר בצד המיועד להנחה בחוץ שכבת העץ עברה תהליך מלאכותי זה, ובצד הפנימי העץ טבעי לחלוטין. הסיבה לכך היא משום ששהייה ממושכת בקרבת עץ שעבר תהליכים מהסוג הזה עשויה להיות לא בריאה לנשימה שלנו בשל הפרשת ריחות שונים. גם אם זה זניח ואינכם חשים ברע, מדובר בתמהיל שרצוי שלא יהיה באוויר הביתי שלכם אלא רק בחוץ, שם בכל מקרה זה מתנדף עם תרכובת אוויר מדוללת יותר, ומרוכזת פחות.